Schließen
Seyahat Programı

Seyahat Programı

Tchibo açık artırma konsepti kapsamında Tchibo ve Partner firma ürünleri yanında seyahat seçeneği da sunulmaya başladı.
Seyahat Programı Hakkında bilinmesi gerekenler:
  • Açık artımaya katılma kuralları seyahat programları için de geçerlidir. Açık artırmaya kurllarına buradan erişebilirsiniz.
  • Açık artırmanın yayında olduğu süreç içerisinde dilediğiniz sayıda ve miktarda fiyat teklifi verebilirsiniz. Açık artırma bittikten 48 saat sonra teklifinizle ilgili bir e-posta alırsınız.
  • Şu an için çalışılan seyahat firmaları : Paximum ve Jolly Tur. Daha sonrasında firmalar çeşitlendirilecektir.
  • Açık artırmada olduğu gibi seyahat programını seçerken de başkasının teklifini göremezsiniz.
  • Seyahat programında kazanan teklifleri Partner seçer ve sizlere Tchibo tarafından açık artırmanın bitişinde gönderilecek "Kazandınız" e-ailinden sonra 48 saat içerisinde sizinle telefon aracılığıyla iletişime geçer.
  • Eğer açık artıema kuralları ve işleyişi ile ilgili sorularınız varsa Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Açık artırma ile ilgili sık sorulan sorular:

Teklifimi değiştirebilir miyim?
Bir açık artırma için bilgilerinizi doğru girerek birden fazla teklif verdiğinizde, en yüksek tutardaki teklifiniz geçerli olacaktır.

Başkalarının ne kadar teklif verdiğini veya kimlerin kazandığını öğrenebilir miyim?
Maalesef, sadece kendi verdiğiniz teklif ile ilgili kazanıp kazanmadığınız bilgisi sizlere iletilir. Kimlerin hangi tutarlardan kazandığı, kaç kişinin istenilen teklifi verdiği bilgileri teklif veren kişi dışında herhangi biriyle paylaşılmaz.

Açık Artırma bitmeden önce teklifin hangi aşamada olduğunu öğrenebilir miyim?
Maalesef, bu mümkün değildir. Açık artırma bittikten sonra 48 saat içerisinde teklifiniz ile ilgili e-posta aracılığıyla iletişime geçmiş olacağız.
Referans Fiyat nedir?
Referans fiyat, seyahat seçeneğinin ortalama değerinini ifade eder. Teklif verirken belirtilen tutara altı/üstü yakın teklifler yapmak kazanma şansınızı artırabilir.

Nasıl teklif veririm?
www.tchibo.com.tr/acikartirma adresinde şu anki açık artırmaları bulabilirsiniz. Teklif vermek isterseniz, ilgili açık artırmanın detay sayfasındaki bilgileri doldurduktan sonra dilediğiniz teklifi “Teklif ver” butonuna basarak verebilirsiniz.