Seyahat Parfüm Şişesi

89,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Hareket halindeyken ideal
  • Her favori koku için doldurması kolay, şık atomizer
  • Sızdırmaz

Seyahat Parfüm Şişesi

Sipariş Numarası 371421

Herkesin en sevdiği koku için mükemmel

Hareket halindeyken ideal boyut: Bu seyahat parfüm şişesi sayesinde iyi hazırlanmışsınız. Bununla gereksiz balasttan kaçınabilir ve güvenli bir şekilde oynayabilirsiniz, çünkü bu atomizer son derece sızdırmazdır. Ayrıca özellikle doldurması çok kolay ve son derece şık görünüyor.

Renk

Altın renkleri

Malzeme

Kapak alüminyum, anodize
Püskürtme başlığı plastik, alüminyum
Konteyner camı
İç parçalar silikon, plastik

Boyutlar

Ø yakl. 2 cm
Yükseklik yakl. 9 cm

İçindekiler / aksesuarlar

Kullanım kılavuzu dahil

Ağırlık

Yaklaşık. 22 gr

Kapasite

Yaklaşık. 6 ml
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

371421

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.