Sert Kabuklu Bavul, Orta boy

699,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Sağlam plastikten: son derece dayanıklı
  • Kolay yönlendirme: 4 adet 360° dönebilen tekerlek
  • Entegre TSA kilit
  • Kilitlenebilen teleskobik sap

Sert Kabuklu Bavul, Orta boy

Sipariş Numarası 386976
İyi bir bavul rahatlatıcı bir seyahat için önemli bir katkıda bulunur ve bu büyük boy sert kabuklu bavul ile son derece sağlam ve dayanıklı bir örneğine sahip olursunuz, bavulunuzu teslim ettikten sonra bile endişe etmenize gerek olmaz.

Kolay kullanım                                                                                                                         Kolay kullanım İçerisindeki esnek sabitleme kemeri, fermuarlı ayırma duvarı ve fermuarlı file cep içerisindekilerin düzenli olmasını ve korunarak muhafaza edilmesini sağlar. Entegre TSA kilidi güvenlik sağlar ve uluslararası güvenlik gerekliliklerini yerine getirir. Tekerlekli bavul dört adet 360° dönebilen tekerleği ve kilitlenebilen teleskobik sapı ile problemsiz şekilde hareket ettirilebilir ve tabanındaki tutacağının yanı sıra yan ve üst kısımlarındaki el tutacakları kullanımı kolaylaştırır.

Renk

Kırmızı

Malzeme

Dış malzeme %100 Akrilonitril bütadien stiren kopolimer
Astar ve file %100 polyester
Tekerlekler ve tutacaklar plastik
Sap alüminyum

Ölçüler

G x Y x D dışı yaklaşık 44 x 66,5 x 25,5 cm
G x Y x D içi yaklaşık 43 x 60,5 x 24,5 cm

Ağırlık

Yaklaşık 3,7 kg

Dolum kapasitesi

Yaklaşık 55 l
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

386976

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.