Sert Kabuklu Bavul, Büyük Boy

649,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Sağlam plastikten – son derece dayanıklı
  • 4 adet 360° dönebilen, akıcı tekerlek
  • Entegre TSA kilit
  • Kilitlenebilen teleskobik sap
  • 2 adet tutacaklı – üst ve yan kısmında

Sert Kabuklu Bavul, Büyük Boy

Sipariş Numarası 377448
Seyahatlerinizde sadece ve tamamen güzel şeylere konsantre olabilmeniz için, güvenilir bir bavul göz ardı edilemez. Bavulların yolculukta birçok eşyayı alması gerektiğinden, sert kabuklu bavul sağlamdır ve kolay kullanılır.

Sağlam ve akıcı
Tekerlekli bavul sağlam, son derece dayanıklı plastikten üretilmiştir ve dört adet 360° dönebilen, akıcı tekerleğin üzerinde gider. Kilitlenebilen teleskobik sapı, üst ve yan kısımlarına eklenmiş tutacağı ile uçak kapısında, tren platformunda veya kaldırımda kolayca manevra yapılabilir. Ek olarak zemindeki tutacağı bavulun yüklenmesini kolaylaştırır.

Güvenlik ciddidir
Tekerlekli bavulun iç kısmında sabitleme kemeri, fermuarlı ayırma duvarı ve fermuarlu bir file cep bulunur. Entegre TSA kilidi sayesinde bavulun içindekiler hırsızlardan korunur.

Renk

Şampanya rengi

Malzeme

%100 Akrilonitril bütadien stiren kopolimer (ABS)
Astar %100 polyester
Sap alüminyum
Tekerlek, tutacak ve ayaklar plastik

Ölçüler

G x Y x D yaklaşık 50 x 75,5 x 29 cm
Tutacak dahil yükseklik yaklaşık 105 cm

Ağırlık

Yaklaşık 4,7 kg

Dolum kapasitesi

Yaklaşık 85 l
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

377448

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.