Schließen
Saç&Sakal - Burun&Kulak Kılı Kesme Makinesi Hediye Seti
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

Saç&Sakal - Burun&Kulak Kılı Kesme Makinesi Hediye Seti

139,90 TL 29,95 TL Kazançlı ürün
109,95 TL
  • Durum: Tükenmiştir
  • Kargoya veriliş tarihi: 1-3 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
Saç&sakal ve burun&kulak kılı kesme makinelerinden oluşmaktadır.

Saç&Sakal - Burun&Kulak Kılı Kesme Makinesi Hediye Seti

Sipariş numarası: 491810

Sakal ve Saç Kesme Makinesi

Seramik kesme bıçaklı titan kaplama bıçak bloğu:Son derece keskindir ve keskinliğini uzun süre korur.Başlıksız kesme uzunluğu: 1 mm; ayarlanabilir başlıklı kesme uzunlukları: 3-9 ve 10-25 mm.Kesim genişliği yakl. 30 mm.Akü çalışma süresi yakl. 45 dakika.Elektrik kablosu prize takılı şarj olurken de kullanılabilir.Otomatik voltaj ayarlı elektrik adaptörü; dünyanın
her yerinde kullanım imkanı.Bıçak başlığı su ile yıkanabilir.2 adet başlık, tarak, temizleme fırçası, şarj istasyonu, elektrik adaptörü ve kullanma kılavuzu ile birlikte.

Burun ve Kulak Kılı Kesme Makinesi

2 başlıklı: biri burun ve kulaklar için, diğeri favoriler, sakal ve ense kılları için.Işıklı.Çekmeden kesin ve rahat kıl temizleme.Su ile temizlenebilir.Kaşları 2 farklı uzunlukta kesmek için taraklı başlık, saklama kutusu, temizleme fırçası, koruma kapağı ve kullanma kılavuzu ile birlikte.

Sipariş & gönderim

Ürün Kodu:

491810

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade ve Değişim

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.

Tchibo Müşteri Hizmetleri

90 Gün İade Hakkı Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.
Kargoya veriliş tarihi 1-3 iş günü
Kargo Ücreti
Kargo ile gönderim Ürünler Yurtiçi Kargo ile tarafınıza teslim edilir.
Büyük mobilya ürünleri Horoz Lojistik ile teslim edilir.
Büyük mobilya teslimatlarında Kapıda Ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Sorularınız ve talepleriniz için bize ulaşın: Telefon Müşteri Hizmetleri - 444 28 26 (Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında)
(Aramalarınız Türkiye'nin her yerinden tarifenize ait şehiriçi konuşma ücreti olarak ücretlendirilir)Telefon Sipariş Hattı - 444 28 26 Telefonla sipariş vermek isterseniz, haftanın her günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında sipariş hattımızı arayarak alışverişinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla sipariş verilen tüm ürünler internet mağazamızın stoklarıyla sınırlıdır.
İade koşulları Memnun kalmadığınız ürünleri, iade koşullarına uygun olacak bir şekilde 90 gün içersinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.