Rulo Temizleme Mendilleri

69,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Kağıt mutfak rulosuna özellikle emici ve tekrar kullanılabilir alternatif
  • Bambu hamurundan yapılan viskon - kaynak tasarrufu sağlayan malzeme
  • Yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir
  • Özellikle dayanıklı ve emici

Rulo Temizleme Mendilleri

Sipariş Numarası 391756
Bu mutfak rulosunun diğer kağıt makinelerinden daha üstün bir özelliği var: Havluları yıkanabilir ve bu nedenle yeniden kullanılabilir. Ayrıca çok dayanıklı ve emicidirler. Bu mümkün olmuştur çünkü delikli havlular bambu hamurundan yapılan viskozdan yapılmıştır. Bu, mutfak havlularını hem bulaşık yıkamak hem de zemini silmek için uygun oldukları için çok yönlü bir ev yardımı yapar. Cam veya porselen gibi hassas yüzeyler bile bambu bezlerle kolayca temizlenebilir.

Renk

Beyaz kapalı

Malzeme

%92 viskon (bambu hamuru), %8 polyester

Boyutlar

Rulo yüksekliği yaklaşık 28 cm
Bireysel havlular her biri yaklaşık 28 x 28 cm

İçerik / Aksesuarlar

20 havlu dahil
Ütüleme
Ütülemeyiniz
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Yıkama
Maksimum 40°C'de narin yıkama
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

391756

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.