Schließen

Retro Tasarımlı Raf

1.299,00TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • 4 adet raflı; paravan olarak da kullanılabilir
  • Mat siyah, toz kaplama metal gövdeli
  • Yüzeyler ve kenarlar gerçek meşe kaplamalı

Retro Tasarımlı Raf

Sipariş Numarası 349433
Retro tasarımlı rafın yüzeyleri ve kenarları gerçek meşe kaplamalı 4 adet raflıdır. Sade ve güzel tasarımı ile mat siyah, toz kaplama metal gövdesi ile neredeyse her ortam ile uyum sağlar ve paravan olarak da kullanma imkânı sunar.

Renk:

Gövde mat siyah
Yüzeyler doğal meşe rengi

Malzeme:

Gövde toz kaplama metal
Yüzeyler meşe kaplamalı MDF

Ölçüler:

GxYxD yaklaşık 80x120x38 cm

Taşıma gücü:

Her bir raf maksimum 30 kg

Aksesuar:

Zemin koruyucuları, montaj malzemesi ve talimatı dahil

Uyarılar:

Ürün parçalara ayrılmış şekilde gönderilmektedir
1 pakette gönderilir
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

349433

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.