Schließen

Retro Tasarımlı Çalışma Masası

1.499,00 TL
 • Durum: Stokta
 • Kargoya veriliş tarihi: 1-3 iş günü
 • Teslimat: Kargo ile
 • Kalite: Tchibo Kalite Güvencesi
 • Gerçek meşe kaplamalı
 • 2 adet büyük çekmeceli, 4 adet küçük çekmeceli ve 2 adet açık bölmeli
 • Küçük çekmeceler DIN-A5 formatlı belgeler için uygun
 • Büyük çekmeceler kapalı alt raylı kılavuz raylı
 • Pratik tam açılan mekanizmalı: Çekmeceler kolayca ve üstten doldurulabilir
 • Özel tutma yerli
 • Pratik tam açılan mekanizmalı: çekmeceler kolayca ve üstten doldurulabilir
 • Masif meşe bacaklı
Adet :

Retro Tasarımlı Çalışma Masası

Sipariş numarası: 354682

Gerçek meşe kaplamalı retro tasarımlı çalışma masası 2 adet büyük çekmeceli, 2 adet açık bölmeli ve DIN-A5 formatlı belgeler için mükemmel olan 4 adet küçük çekmecelidir.

Masif meşeli


Retro tasarımlı çalışma masası masif meşe bacaklıdır ve kenarları meşe kaplama sayesinde son derece serttir. Özel tutma yerli çekmeceler görünmeyen alt raylı kılavuz raylar sayesinde tamamen açılıp doldurulabilir.

Renk:

Doğal meşe rengi

Malzeme:

Masa, çekmeceler ve bölmeler meşe kaplama MDF
Bacaklar masif meşe

Ölçüler:

GxYxD yaklaşık 110x98x56 cm
Masa plakası yüksekliği yaklaşık 80 cm

Taşıma gücü:

Masa plakası maksimum 50 kg
Üst kısım maksimum 15 kg
Bölme ve çekmecelerin her biri maksimum 5 kg
Büyük çekmecelerin her biri maksimum 8 kg

Aksesuar:

Zemin koruyucuları, duvar sabitlemesi, montaj malzemesi ve talimatı dahil

Uyarılar:

Ürün parçalara ayrılmış şekilde gönderilmektedir
2 pakette gönderilir

Kalite Sertifikaları

TCM

Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Sipariş & gönderim

Sipariş Numarası:

354682

Gönderim adresi:

 • Teslimat adresi
 • Farklı gönderim adresi

İade ve Değişim

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.

Tchibo Müşteri Hizmetleri

90 Gün İade Hakkı Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.
Kargoya veriliş tarihi 1-3 iş günü
Kargo Ücreti
Kargo ile gönderim Ürünler Yurtiçi Kargo ile tarafınıza teslim edilir.
Büyük mobilya ürünleri Horoz Lojistik ile teslim edilir.
Büyük mobilya teslimatlarında Kapıda Ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Sorularınız ve talepleriniz için bize ulaşın: Telefon Müşteri Hizmetleri - 444 28 26 (Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında)
(Aramalarınız Türkiye'nin her yerinden tarifenize ait şehiriçi konuşma ücreti olarak ücretlendirilir)Telefon Sipariş Hattı - 444 28 26 Telefonla sipariş vermek isterseniz, haftanın her günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında sipariş hattımızı arayarak alışverişinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla sipariş verilen tüm ürünler internet mağazamızın stoklarıyla sınırlıdır.
İade koşulları Memnun kalmadığınız ürünleri, iade koşullarına uygun olacak bir şekilde 90 gün içersinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.