Renk Değiştiren Solar Yumurta

399,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Gönderim ücreti: ücretsiz kargo
  • Bahçedeki atmosferik vurgular için
  • Kırılmaz, hava koşullarına dayanıklı plastikten yapılmıştır - dış mekan kullanımı için uygundur
  • Hava karardığında otomatik açma
  • Yumuşak, akıcı renk değiştirme işlevi veya kalıcı bir renk ayarı mümkündür

Renk Değiştiren Solar Yumurta

Sipariş Numarası 389355
XL formatındaki bu Paskalya yumurtası ile bahçede veya terasta renkli vurgular oluşturabilirsiniz. Kırılmaz plastik sayesinde hava koşullarına dayanıklıdır ve bu nedenle dış mekan kullanımı için idealdir. Entegre LED'in birkaç rengi vardır, ancak birini seçmek zorunda değilsiniz: Renk değiştirme işlevi sayesinde tüm renkler arasında yumuşak bir geçiş mümkündür.

Güneş paneli ile pil

Solar yumurta neredeyse kendi kendine çalışır. Alt tarafta bir düğme olmasına rağmen, yumurta hava karardığında otomatik olarak açılır. Pil, bir güneş paneli tarafından rahatça şarj edilir.

Renk

Buzlu beyaz

Malzeme

Plastik

Boyutlar

Yükseklik yakl. 30 cm
Ø yakl. 26 cm

İçindekiler / aksesuarlar

NiMH pil takımı ve çalıştırma talimatları dahil
Garanti
Garanti
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg bu ürün için satın alma tarihinden itibaren 3 yıl boyunca garanti verir. Garanti süresi içinde, bütün malzeme veya üretim kusurlarını ücretsiz olarak onarırız. Garantinin verilmesinin ön koşulu, Tchibo‘dan veya yetkili bir Tchibo distribütöründen bir satın alma belgesinin sunulmasıdır. Bu garanti, AB, İsviçre ve Türkiye dahilinde geçerlidir. Garanti, yanlış kullanımdan veya aşınma parçalarının/tüketim malzemelerinin yıpranmasından kaynaklanan hasarları kapsamaz. Yasal garanti hakları bu garantiyle sınırlı değildir. Diğer şartlar kullanım talimatlarında bulunmaktadır.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

389355

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.