YENİ: El Salvador'dan Rarität Kahvemiz - Sınırlı Sayıda

Eviniz için bir parça El Salvador: Bu kahve çeşidi her yudumda sizi bu büyüleyici dünyaya götürür.
Özel anlar için sıradışı bir kahve - her fincanda eşsiz bir lezzet.

Sizin için özel kahvelerimiz
 
 
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
  • YENİ: Privat Kaffee Rarität El Salvador Apaneca
Hafif çikolata ve akçaağaç şurubu dokunuşlu yumuşak lezzet
24,95TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
  • YENİ: Privat Kaffee Rarität El Salvador Apaneca
Hafif çikolata ve akçaağaç şurubu dokunuşlu yumuşak lezzet
76,95TL

ORTA AMERİKA'NIN EN KÜÇÜK ÜLKESİNDEN EN İYİ KAHVE

Pasifik ve egzotik balıklar, deniz kaplumbağaları gibi büyüleyici canlıları kapının önünde, Apaneca Dağları'nın etkileyici zirveleri her zaman görünürde: Burada, El Salvador'un batısında, en kaliteli Arabica çekirdeklerinden biri dünyaya ışık saçıyor. El Salvador Apaneca“ çeşidimiz için ideal koşullar sadece ismi sayesinde değildir, tropik sıcaklıklar ve verimli volkanik topraklar da ekim alanlarına ve çiftçilerine yalnızca mükemmel kalitede kahve sunmanın temellerini sağlar.

İYİ BİR VİCDANLA SÜRDÜRÜLEBİLİR KEYİF

22 vizyoner, Mayıs 1967'de kar amacı gütmeyen "Soc. Cooperativa de San Jose La Majada de R.L." kooperatifini kurdu. Misyonları: Birlikte en yüksek kalite standartlarına uygun olarak bölgenin en iyi kahvelerini sunmak ve bunun yanında çalışanların refahına ve ekolojik dengeye daima dikkat etmek. Bugün kooperatifin yaklaşık 448 üyesi bu misyonu sürdürmektedir. Kahvenin özenli bir şekilde hazırlanması sırasında uluslararası kalite damgalarının gereklilikleri sürekli olarak yerine getirilir: çekirdeklerin soyulmasından taze suyla yıkanmasına, bitişik dağ derelerinden güneş altında geleneksel kurutmaya kadar.

Rainforest Alliance Certified™

İnsanlar ve doğa için güvenli ve kusursuz bir yaşam alanı - Yeşil kurbağalı Rainforest Alliance Certified™ damgası bu dileği yerine getirir. Rainforest Alliance çevre dostu arazi kullanımını ve sosyal açıdan sorumlulu ekonomi