Schließen

Raf Ünitesi

1.299,00TL -% 23
999,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Elbise askı çubuklu file raf ünitesi
  • 2 adet file raf ve bir adet ahşap raf
  • 1 adet çekilebilen file sepet
  • 2 raftan 3 adet raf sistemi oluşturulabilir

Raf Ünitesi

Sipariş Numarası 385132
Bu raf ünitesi ile gardropta, giyinme odasında veya kilerde esnek bir saklama alanı yaratılabilir. Bir bileşen bir çubuktan, iki adet file raf, bir ahşap raftan, çekilebilir bir file torbadan ve bir elbise askı çubuğundan oluşur. Dikişsiz olarak ikinci bir raf oluşturulabilir– veya iki file zeminden birini iki rafın arasına asabilirsiniz. Böylece sistem genişletilebilir ve ihtiyacınıza göre şekillendirilebilir.

Renk

Metal parçalar mat siyah
Ahşap raflar doğal renginde

Malzeme

İskelet, file raflar, file sepet ve elbise askısı çubuğu metal, toz kaplamalı
Ahşap raflar masif kauçuk ağacı, net lakeli

Ölçüler

En x Boy x Der. yak. 60 x 179,5 x 46,5 cm

İçerik/Aksesuar

Montaj malzemesi ve kılavuzu dahil

Taşıma Kuvveti

Raflar, file sepet ve elbise askısı çubuğu her biri maks. 10 kg

Diğer Uyarılar

Ürün demonte halde teslim edilir
Teslimat 1 parça halinde
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

385132

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.