Raf

199,95TL -% 15
169,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Her 4 dış kısmın üzerine koyulabilir

Raf

Sipariş Numarası 309359
Çok yönlü raf her 4 dış kısmı üzerine koyulabilir. Böylece bu parça son derece fonksiyonel mobilyalar kategorisinde yer almaktadır; örneğin oda bölmesi olarak iyi bir seçimdir. Her bir bölme 2 adet hareketli, 1 adet entegre kapaklı sabit kısımlıdır. Montaj malzemesi ve talimatı ürüne dahildir.

Renk:

Beyaz/meşe
Arka duvar tek taraflı, beyaz kaplamalı

Ölçüler:

G x Y x D 120x60x35 cm
Arka duvar kalınlığı 3 mm

Malzeme:

Gövde: Melamin kaplama ahşap malzeme plakası
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

309359

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.