Püsküllü Panço

249,00TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile

Püsküllü Panço

Sipariş Numarası 621277
  • Yünlü sıcak tutan dokuma kumaş
  • Alt kenar kısmı püsküllü
  • Önü ve kenarları açık
  • Geri dönüştürülmüş malzemeli
  • Antistatik malzemeli dış giyim

Renk

Siyah-kahverengi kareli

Malzeme

%90 polyester (geri dönüştürülmüş), %10 yün

Ölçüler

Toplam uzunluğu yakl. 155 cm, genişliği yakl. 103 cm
Püsküllerin uzunluğu yakl. 10 cm
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Ütüleme
Ütülemeyiniz
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Yıkama
Maksimum 40°C'de elde yıkama

Diğer yıkama talimatları:

Yünlü yıkama deterjanı
Sererek kurutunuz

Koyunlar için hayvan refahını gözetmek

Ürünlerimiz için yünün kazanımı için son derece katı hayvancılık kuralları geçerlidir - ve bu özellikle hayvanların refahı için faydalıdır.

Katı şekilde kontrol edilir

Tedarik zinciri, daha fazla güven ve güvenlik sağlamak için bağımsız kuruluşlar tarafından test edilir.
Sorumlu Yün Standardı (RWS) bu ürün için yünün daha sürdürülebilir çiftliklerden, sorumlu ve uygun bir şekilde tutulan koyunlardan elde edilmesini sağlar. RWS'nin kullanım alanı . çiftlikten yün işlemesine kadar tüm değer zincirini kapsar. Bu sayede RWS tamamen şeffaflık ve yünün takip edilebilmesini sağlar. Sadece yün içeriği %100 RWS sertifikalı olan yünler RWS logosunu taşıyabilir.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

621277

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.