Schließen

Puf

399,95TL -% 12
349,00TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Koltuk minderi, tabure veya ev aksesuarı olarak kullanılabilir
  • Ayrıntılı dokuma - mavi ve beyaz elmas desenli
  • Koltuk yüksekliği yakl. 35 santimetre

Puf

Sipariş Numarası 359667
Bir puf çok şey olabilir: oturma, yan masa - ya da sadece dekoratif bir ev aksesuarı. Özellikle, elbette, eğer bu puf gibi, özenle dokunmuş elmas deseni ile dikkat çekicidir. Yaklaşık 35 santimetrelik koltuk yüksekliği ile ortak sehpalar için ideal yüksekliktir.

Renk

Beyaz mavi

Malzeme

% 100 pamuklu örtü
Astar% 100 polipropilen
% 100 polistiren dolgu

Boyutlar

G x Y x D yakl. 51 x 35 x 51 cm
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Ütüleme
Ütülemeyiniz
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız

Diğer yıkama talimatları:

Nemli bezle siliniz
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

359667

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.