Schließen

Porselen Fırın Kabı

299,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Ahşap standlı
  • Tatlı veya tuzlu yemekleri hazırlamak ve servis etmek için
  • Meyve kasesi ya da dekoratif kase olarak da ideal
  • Kaliteli porselenden

Porselen Fırın Kabı

Sipariş Numarası 394790
Patates graten, lazanya veya diğer fırın yemekleri tabii ki sofraya ve tabağa buharı üstündeyken geldiğinde en lezzetli halinde olur – yani en iyisi hazırladığınız kapta olmasıdır. Bu kaliteli porselen fırın kabı bunun için mükemmeldir – çünkü en önemlisi masayı ve masa örtüsünü sıcak malzemeden korumanızı sağlayan, kendine uyumlu ahşap stand da yanındadır. Çok yönlü mutfak aksesuarı her çeşit yemeği hazırlamak ve servis etmek için uygundur – ve hem meyve hazırlayabilir hem de sadece dekoratif bir kase olarak kullanabilirsiniz.

Renk

Fırın kabı beyaz
Stand doğal kauçuk ahşabı rengi

Malzeme

Fırın kabı porselen
Stand masif kauçuk ahşabı, yağlı

Ölçüler

Fırın kabının yüksekliği yaklaşık 8 cm, çap yaklaşık 26,5 cm
G x Y x D stand yaklaşık 27,5 x 4 x 27,5 cm

Ağırlık

Yaklaşık 1,5 kg

Dolum kapasitesi

Yaklaşık 3 l

Kullanım Uyarıları

Fırın kabı 230 °C'ye kadar sıcaklığa dayanıklıdır
Stand nemli bezle silinebilir, fırın ve mikrodalga için uygun değildir
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

394790

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.