Schließen
Polikarbonat Bavul,Büyük Boy,Gri
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

Polikarbonat Bavul, Orta Boy

299,95 TL
  • Durum: Tükenmiştir
  • Kargoya veriliş tarihi: 1-3 iş günü
  • Teslimat: Yurtiçi Kargo ile
  • Son derece sağlam ve dayanıklı
  • 4 adet kolay dönen tekerlekli
  • Hacmi yaklaşık 44 l
  • Ağırlığı yaklaşık 3,5 kg

Polikarbonat Bavul, Orta Boy

Sipariş numarası: 327299

Orta boy polikarbonat bavul sağlam ve dayanıklıdır.Tekerlekli bavulun ayarlanabilir teleskobik çekme sapı, yanda ve üstte 2 adet tutma yeri bulunur.

Renk:

Gümüş rengi
İçi baskılı siyah

Malzeme:

Dış malzeme %100 polikarbonat
Astar %100 polyester

Ölçüler:

GxYxD yaklaşık 44x63x26 cm

Hacim:

Yaklaşık 44 l

Ağırlık:

Yaklaşık 3,5 kg

Tchibo valizleri; detayına kadar test edilmiş

Tüm Tchibo ürünlerinin kalite ölçütleri son derece yüksektir. Seyahat valizlerimiz oldukça fonksiyoneldir ve malzemeleri, işlemeleri ve güvenlikleri odak noktasıdır. Bağımsız kontrol enstitüleri detaylı test süreçleri ile renklerini, malzeme özelliklerini ve dayanıklılıklarını ve zararlı madde kullanım kanunlarını yüksek kalite standartlarına göre test eder. Bavullar ve seyahat çantaları Tchibo kalite güvenliği çerçevesinde kapsamlı mekanik testlerden geçirilmektedir. İyi kalite; iyi seyahatler!


Düşüş testi


Serbest düşüş, içi dolu durumda 3 kere 1 m yüksekten bir metal plakanın üzerine.

Tutuş testi

3 gün boyunca içi dolu durumda asılı tutulur ve dinamik olarak yine içi dolu durumda 1.000 kere ani ve hızlı hareketlerle test edilir.

Basamak testi


Dinamik olarak ve içi dolu durumda her biri 9 cm yüksek olan 20.000 adet basamaktan 10.000 kere yukarı çıkarılır ve 10.000 kere aşağıya indirilir.

Fermuar testi


Mekanizması ve sağlamlığı.

Kalite Sertifikaları

TCM

Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Sipariş & gönderim

Ürün Kodu:

327299

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade ve Değişim

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır.<br/><br/>Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.

Tchibo Müşteri Hizmetleri

90 Gün İade Hakkı Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 14 gündür ancak bir Tchibo müşterisi olarak internet mağazamızdan satın aldığınız ürününüzü tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde iade edebilir veya değişimini sağlayabilirsiniz.

Alt iç giyim, kişisel kullanıma özel ürünler, kahve ve kahve yan ürünlerinin iadesi yapılmamaktadır.

Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.
Kargoya veriliş tarihi 1-3 iş günü
Kargo Ücreti
Kargo ile gönderim Ürünler Yurtiçi Kargo ile tarafınıza teslim edilir.
Büyük mobilya ürünleri Horoz Lojistik ile teslim edilir.
Büyük mobilya teslimatlarında Kapıda Ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Sorularınız ve talepleriniz için bize ulaşın: Telefon Müşteri Hizmetleri - 444 28 26 (Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında)
(Aramalarınız Türkiye'nin her yerinden tarifenize ait şehiriçi konuşma ücreti olarak ücretlendirilir)Telefon Sipariş Hattı - 444 28 26 Telefonla sipariş vermek isterseniz, haftanın her günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında sipariş hattımızı arayarak alışverişinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla sipariş verilen tüm ürünler internet mağazamızın stoklarıyla sınırlıdır.
İade koşulları Ürün hoşunuza gitmeyebilir ya da üzerinize uymayabilir. Gönderilen ürünleri 90 gün içersinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.