Plaj Topu

199,00TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Birçok top sporu için uygun – su topu olarak da kullanılabilir
  • Hava pompası dahil
  • Tuzlu suya dayanıklı
  • Ekstra yumuşak, hafif ve kaymaz

Plaj Topu

Sipariş Numarası 390362
Plajda bir gün için çanta hazırladığınızda, bu uzun sürebilir veya çok hızlı da olabilir. Sadece havluya ihtiyacınız ve bir topa var. Buradaki ideal eşlikçidir; çünkü hangi spora hizmet edeceği konusunda hiç seçici değildir. Tuzlu suya dayanıklıdır, yani onu suda da kullanabilirsiniz. 5 numara büyüklüğü ile DFB'nin resmi turnuva ölçülerindedir, ancak mutlaka futbol topu olarak kullanılması gerekmez. Son derece yumuşaktır, hafiftir ve kaymaz; bu sayede atmak ve yakalamak için de iyi olabilir. Uyumlu top pompası da tabii ki yanında bulunur.

Renk

Mavi-kırmızı

Malzeme

Neopren kılıf %100 polyester
İç top %100 lastik
İplikler sentetik fiber

Ölçüler

Çap yakl. 21 cm

İçerik/Aksesuar

File saklama torbası, hava pompası ve kullanma talimatı dahildir

Ağırlık

Topun ağırlığı yakl. 245 g
Hava pompası yakl. 30 g
sym69a
Dikkat! 36 ayın altındaki çocuklar için uygun değildir. Boğulma tehlikesi!
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

390362

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.