Plaj Sandaleti »Tchibolette«

129,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Optimum konfor için özellikle yumuşak tabanlık ile
  • Üniseks
  • İç kısımda yumuşak dolgulu kayışlar - kesme yok
  • Kayışta dekoratif kabartma ile

Plaj Sandaleti »Tchibolette«

Sipariş Numarası 385812
"Tchibolette" banyo sandaleti gerçek bir klasik! Egzersiz yaptıktan sonra, yüzme havuzunda veya sahilde - »Tchibolette« eksik olmamalıdır.

Hafif ve yumuşak

Yumuşak tabanlık ve iç dolgulu kayış ile sandalet, optimum taşıma konforu ve hoş hafif bir kullanım rahatlığı sunar. Kayışların üst kısmında şık bir kabartma bulunur ve taban hafif bir profile sahiptir. Banyo sandaleti geniş bir kesime sahiptir ve hem kadınlar hem de erkekler için uygundur.

Renk

Antrasit
Beyaz taban

Malzeme

Plastik üst ve dış taban
İç malzeme %100 polyester
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

385812

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.