Pijama Takımı

189,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Yumuşak ince jarse kalitesinde üst, dokuma pantolonlar, hafif pamuk
  • Yakasında düğmeli kısa kollu üst
  • Düğmeli girişli pantolon, yanları 2 cepli ve kravatlı elastik bel bandı
  • Organik pamuktan yapılmıştır

Pijama Takımı

Sipariş Numarası 391587

İyi hissetmek için pijama

Bu pijamalar, dinlendirici bir uyku ve iyi bir gece için en iyi koşulları sunar - ancak rahat bir Pazar sabahı onları biraz daha uzun süre giydirebilirsiniz. Taze mavi tonları ile denizci bir görünüme sahiptir ve tamamen organik pamuktan yapıldığı için ciltte her zaman rahattır.

Yüksek kullanım rahatlığı

Pijamaların kısa kollu üst kısmı yumuşak süprem kalitesinden üretilmiştir ve yakasında dekoratif bir düğme patesi bulunur. Dokuma pantolonlar özellikle hafiftir ve düğmeli, iki yan cepli ve bağcıklı rahat, elastik bir bel bandına sahiptir.

Kalıp

Vücudun üzerinde gevşek durur

Renk

Mavi top
Mavi-beyaz-lacivert kareli pantolon

Malzeme

% 100 pamuk (organik tarımdan)

Boyutlar

Üst kısım toplam uzunluğu yakl. 77 santimetre
Bacak uzunluğu yakl. 81 cm (L 52/54 beden)
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Kurutma
Kurutucuda kurutulabilir, narin çamaşırları 60°C'de kurutunuz
Yıkama
Maksimum 40°C'de normal yıkama
Ütüleme
Maximum 150°C'de ütülenmelidir
Renk açma
Açıcı kullanmayınız

Diğer yıkama talimatları:

Renkli yıkama deterjanı
Organik pamuk içeren tekstillerimiz de DOĞA DOSTU ve hedefimiz olan %100 sürdürülebilirliğe ulaşmamıza yardımcı oluyor. Şimdiden başarıya ulaşabildik, çünkü 2015 yılında kullanılan pamuğun yaklaşık %76'sı sürdürülebilir kaynaklardan oluşmuştu.

Organik pamuğun çevreye uyumlu üretim şekli, tür çeşitliliğini koruyor ve verimli toprakları muhafaza ediyor, bu da pamuk çiftçilerine fayda sağlıyor. Organik pamuk içeren ürünlerimizi kolayca malzeme bilgilerinden öğrenebilirsiniz: En az %95 organik pamuk içeriyorlarsa, OCS 100 damgası ile ve en az %50 organik pamuk içeriyorlarsa, OCS Blended damgası ile garanti edildiğini görebilirsiniz.
sym437
Made with Organically Grown Cotton Zertifiziert durch CU 809415 Certified by CU 809 415
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

391587

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.