Pedallı Çöp Kovası

49,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Kaliteli plastik
  • Çıkarılabilir plastik kovalı

Pedallı Çöp Kovası

Sipariş Numarası 322762
Banyo çöp kovası zarif renk kombinasyonu ile banyonuzda dikkat çekecek ve kompakt formatı sayesinde her köşeye sığacak. İç kovası çıkarılabilir ve bu sayede çöp poşetini kolayca değiştirebilirsiniz.

Renk:

Mat beyaz
İç kova mat gri

Malzeme:

Plastik

Ölçüler:

Yükseklik yaklaşık 25 cm
Çap yaklaşık 17 cm

Dolum kapasitesi:

Yaklaşık 3 l

Uyarı:

Nemli bir bez ile silinebilir
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

322762

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.