Paslanmaz Çelik Tepsi

129,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Yüksek derecede parlatılmış paslanmaz çelikten yapılmıştır
  • Delikli kenar ile
  • Tepsi yüzeyinde ayrıntılı bir dekorasyon ile
  • Servis veya dekorasyon için ideal

Paslanmaz Çelik Tepsi

Sipariş Numarası 362145

Stil sahibi sade aksesuarlar

Küçük vurgular büyük bir etkiye sahip olabilir - yüzeyindeki ayrıntılı dekoru ve delikli kenarı ile neredeyse doldurulamayacak kadar iyi olan bu paslanmaz çelik tepsi gibi. Sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda kahve ve çay servis ederken de iyi bir izlenim bırakır.

Renk

Gümüş renkli

Malzeme

paslanmaz çelik

Boyutlar

Yükseklik yakl. 3.5 cm
Ø yaklaşık 33 cm

Ağırlık

Yaklaşık. 660 gr

Diğer notlar

Sadece kuru gıdalar için uygundur
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

362145

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.