Schließen

Paslanmaz Çelik Tencere

74,95TL
  • Şu anda mevcut değil
  • Optimum ısı izolasyonu için çok katmanlı sandviç tabanlı
  • 220 °C’ye kadar fırına dayanıklı

Paslanmaz Çelik Tencere

Sipariş Numarası 309335
Bu 18/10 paslanmaz çelik tencere kendini endüksiyon hariç her ocağın üzerinde kullanabilirsiniz. Çok katmanlı paslanmaz çelik ve alüminyumdan üretilmiş sandviç tabanı optimum ısı izolasyonu sağlar.

Güvenli ve konforlu

Paslanmaz çelik alev koruması ve dökme kenarı sayesinde güvenlik sağlanmış olur. Isıya dayanıklı ve kaymaz silikon saplar 2 litrelik tencereyi kullanışlı kılar. Tencere enerji tasarrufu sağlayan kapak ile tamamlanmaktadır. Yemek kaşığı koyma yeri sayesinde her şey elinizin altındadır. Tencere 220 °C’ye kadar fırına dayanıklıdır ve bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Renk:

Saplar siyah

Ölçüler:

Çap 16 cm

===İç hacim:==
2,0 l
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

309335

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.