Schließen

Parlak Altın ve Platin Süslemeli Tatlı Tabağı

79,95TL -% 6
74,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Kaliteli porselenden,2 adet
  • Asil parlak altın ve platik süslemeli
  • Dekoratif yıldız görünümlü
  • Çapı her biri yak. 15 cm

Parlak Altın ve Platin Süslemeli Tatlı Tabağı

Sipariş Numarası 381831
Tatlı daha tatlı olmamıştı! Bu şık yıldız görünümlü tabaklar, kekleri, dondurma ve tatlıları harika biçimde sofrada gösterir. Krem rengi kaliteli porselen ve parlak altın ve platin süslemesi ile çok asil gözükür. Yaklaşık 15 santimetre çapları ile tabak seti kahvaltı masaları için de şık bir alternatiftir.

Renk

Krem rengi, parlak altın ve platin süslemeli

Malzeme

Porselen, parlak altın ve platin süslemeli

Ölçüler

Ø her biri yak. 15 cm
Yükseklik her biri yak. 2 cm
Ø İç kısmı her biri yak. 9 cm

İçerik/Aksesuar

kullanım kılavuzu dahil

Kullanım Uyarıları

Sadece ısıtmak için fırında kullanıma uygundur
Tchibo'nun kaliteli porselenleri yüksek yüzey kalitesi ve düzgün formda olmaları ile öne çıkar. Bu, ürünlerin %100 ayrıştırılmasıyla garanti edilir.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

381831

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.