Schließen

Outdoor Sırt Çantası

199,95TL -% 15
169,95TL
  • Şu anda mevcut değil
  • Sağlam, dayanıklı ve su tutmayan malzemeden
  • Ana bölme üstten doldurma ağızlı ve çift taraflı fermuarlı
  • 2 adet yan saklama bölmesi – 0,5 l'ye kadar olan şişeler için uygun
  • İç bölmeye dışarıdan da erişilebilir

Outdoor Sırt Çantası

Sipariş Numarası 391988
Sırt çantası yürüyüş ve diğer outdoor aktivitelerinin koşullarına özellikle uyum sağlar. Sağlam, dayanıklı ve su tutmayan malzemeden üretilmiştir, güçlendirilmiş bir sırt kısmının yanı sıra dolgulu bir tabana sahiptir. Uzunluğu ayarlanabilen omuz kemeri ideal şekilde oturmasını sağlar ve doğadaki maceralar için mükemmel bir eşlikçi haline getirir.

Yüksek fonksiyonellik
Sırt çantası taşımak için üstten doldurulan bir ana bölmenin ve çift taraflı fermuarın yanı sıra içlerine yarım litrelik şişeler yerleştirebileceğiniz iki adet yan saklama bölmesine sahiptir. Ayrıca iç bölmesine dışarıdan da ulaşılabilir. Ek olarak kıskaçlardan asmak için kayışları bulunur. Sırt çantası üst kısmında bir taşıma sapına sahiptir.

Renk

Kırmızı

Malzeme

%100 polyester
Kaplama %100 poliüretan

Ölçüler

G x Y x D yaklaşık 27 x 45 x 15 cm

Taşıma Kuvveti

Maks. 8 kg

Dolum kapasitesi

Yakl. 11 l
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

391988

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.