Otomatik Cep Şemsiyesi

109,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Düğmeye basarak açılır ve kapanır
  • Su ve kir tutmayan üst yüzey
  • Ultra hafif ve rüzgara dayanıklı
  • Sağlam alüminyum sap

Otomatik Cep Şemsiyesi

Sipariş Numarası 395817
Düğmeye basarak kuru kalın
Otomatik cep şemsiyesi yağmura karşı her şeyden daha hızlı korur. Su ve kir tutmayan üst yüzey hızlı ve kolayca düğmeye basarak başınızın üzerine açılır. Düz alüminyum sap sağlamdır ve şemsiye formunu korur. Bunun yanı sıra ultra hafiftir ve rüzgara dayanıklıdır. Şemsiyeyi kötü havalarda da elinizde sağlam şekilde tutabilmeniz için, Soft Touch tutacağında bir taşıma kayışı bulunur. Şemsiye, kullanılmadığı zamanlarda da kolayca taşınabilir, bunun için koruyucu bir kılıf da dahildir.

Renk

Lacivert

Malzeme

Şemsiye çatısı ve kılıf %100 polyester
Sap alüminyum
Tutacak plastik

Ölçüler

Çap yaklaşık 91 cm
Uzunluk açık halde yaklaşık 55 cm, kapalı halde yaklaşık 28 cm

İçerik/Aksesuar

Koruma kılıfı dahildir
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

395817

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.