Örgülü Asma Koltuk

699,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Gönderim ücreti: ücretsiz kargo
  • Masif kayın ağacından yapılmış ahşap parçalar
  • Polyester ve pamuktan koltuk kılıfı ve ip

Örgülü Asma Koltuk

Sipariş Numarası 377132
Bu asılı koltuk, kendi dört duvarınıza küçük bir tatil getiriyor. Lake masif kayın ağacından parçalar, koltuk kılıfı ve polyester ve pamuktan yapılmış iplerden oluşur. Süspansiyon, özel bir rahatlama hissi sağlayan hafif sallanma hareketleri yaratır. Ek olarak, diğer koltuklardan farklı olarak, asılı sandalye vücuda ayrı ayrı uyum sağlar ve bu da onu özellikle rahat kılar.

Renk

Beyaz örtü ve ip
Ahşap parçalar kayın, doğal renk

Malzeme

Kılıf ve ip% 65 polyester,% 35 pamuk
Ahşap parçalar kayın masif ahşap, vernikli

Boyutlar

G x Y x D yakl. 98,5 x 100 x 40 cm
Koltuk genişliği yakl. 62 santimetre

İçindekiler / aksesuarlar

Kullanım talimatları dahil, sabitleme seti teslimata dahil değildir

Yükleme kapasitesi

Maks. Alan sayısı 110 kilo

Diğer notlar

Ürün monte edilmiş olarak teslim edilir
1 pakette teslimat
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

377132

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.