Organik Pamuklu Ribanalı Tişört

39,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Organik pamuklu
  • Elastanlı: Şeklini korur, üzerinize tam oturur, son derece rahat
  • Yumuşak kalite
  • Yakası dantel işlemeli

Organik Pamuklu Ribanalı Tişört

Sipariş Numarası 308744
Ribana tişört klasik atletten modern kolsuz tişörte dönüşmüştür. Çizili yüzeyi cilde yumuşak bir dokunuş sağlamaktadır. Kadın tişörtünün elastan oranı şeklini korur, üzerinize tam oturur ve son derece rahattır.

Renk:

Kırçıllı gri

Kesim

Vücuda yapışık duruyor
%45 pamuklu (organik tarımdan, OCS Blended sertifikalı), %45 viskoz, %10 elastan
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Ütüleme
Maximum 150°C'de ütülenmelidir
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Yıkama
Maksimum 40°C'de narin yıkama
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

308744

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.