Schließen

Organik Pamuklu Renforcé Örtü

129,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Son derece yumuşak, hafif ve pürüzsüz
  • Çok yönlü kullanılabilir: yatak örtüsü, masa örtüsü, kanepe veya koltuk örtüsü
  • İnce, sık dokuma kumaş
  • GOTS sertifikalı

Organik Pamuklu Renforcé Örtü

Sipariş Numarası 392507
Çok yönlülük en güzel formunda! Bu Renforcé örtü sadece yeni yapılmış bir yatağa mükemmel bir bitiş oluşturmakla kalmaz. Kanepeye ya da koltuğa da çok özel bir dokunuş kazandırır. Ayrıca sık dokunmuş, GOTS sertifikalı kumaştan üretilen örtü, şık bir masa örtüsü olarak hizmet eder. Nerede kullanıldığı fark etmez... Bu yumuşak, hafif ve büyük Renforcé örtü her zaman doğru seçimdir.

Renk

Çok renkte baskılı pembe

Malzeme

%100 pamuklu (organik pamuktan)

Ölçüler

Yaklaşık 230 x 250 cm
Yıkama
Maksimum 60°C'de normal yıkama
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Ütüleme
En fazla 200°C'de ütüleyin
Kurutma
Kurutucuda kurutulabilir, narin çamaşırları 60°C'de kurutunuz

Diğer yıkama talimatları:

Benzer renklerle yıkayınız
Organic
Organic
Certified by CU 809415
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

392507

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.