Organik Pamuklu Jersey Lastikli Çarşaf, Çift Kişilik

99,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Elastik triko – yumuşacık
  • GOTS serifikalı
  • Ütü gerektirmez
  • Etrafı lastikli – kolay takılır, kırışmadan oturur

Organik Pamuklu Jersey Lastikli Çarşaf, Çift Kişilik

Sipariş Numarası 396949
Yeni gün dinlendirici bir uykudan sonra başlayabilir. Doğru nevresim ile bunun için ideal bir temel oluşturulur. Örneğin saf, sürdürülebilir olarak yetiştirilen pamuktan üretilen, elastik triko kumaşlı bu Jersey lastikli çarşaf gibi.

Yumuşaktır ve sarmalar Yatak çarşafı harika şekilde yumuşaktır ve sarmalar – etrafındaki lastik şerit ile yatağa son derece kolayca geçirilmekle kalmaz, kesinlikle kırışmadan oturur. Yüksekliği 25 santimetreye kadar olan yataklar için uygundur, ütülenmesi gerekmez.

Renk

Bordo kırmızı

Malzeme

%100 pamuklu (organik tarımdan)

Ölçüler

140 x 200 ila 160 x 200 cm arası yataklar için
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Ütüleme
En fazla 200°C'de ütüleyin
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Yıkama
Maksimum 60°C'de normal yıkama
Kurutma
Kurutucuda kurutulabilir, narin çamaşırları 60°C'de kurutunuz

Diğer yıkama talimatları:

Benzer renklerle yıkayınız
Saf pamuktan üretilen makine kumaşı ciltte hoş bir yumuşaklık hissi bırakır. Yumuşacıktır ve yüksek emiciliği sayesinde öne çıkar. Jersey nevresimler ütü gerektirmez ve son derece kolay yıkanır.
Organic
Organic
Certified by CU 809415
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

396949

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.