Tek Kişilik Organik Pamuklu Çizgili Saten Nevresim

94,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Organik pamuklu
  • İpeksi parlaklıktadır, saf ve merserize pamuktan üretilmiştir
  • Cilt dostudur
  • Fermuarlıdır
  • kolay ve hızlı takılır

Tek Kişilik Organik Pamuklu Çizgili Saten Nevresim

Sipariş Numarası 317846
Klasik, iç açan beyaz rengi ve dekoratif katlamalı yastık kılıfları, yatak odanızı süsleyecek saten nevresim takımının en belirgin özelliğidir. Saf, merserize ve organik pamuklu kumaştan üretilmiştir. İpeksi parlaklıktadır. Kumaş malzemesi cilt dostudur, emicidir ve serinleticidir. Nevresim takımı kolay ütülenir ve kolay takmak için fermuarlıdır.

Renk:


Beyaz

Ölçüler:


1 adet yastık kılıfı yaklaşık 70x50 cm
1 adet nevresim yaklaşık 160x220 cm
Bu pijama takımı en ince pamuklu ipliklerden üretilmiştir. Merserizeleştirilmiş olması malzemeyi pürüzsüz hâle getirir ve nevresime ipeksi parlaklıkta bir görünüm sağlar.
%100 pamuklu (organik tarımdan, OCS 100)

Diğer yıkama talimatı:

Benzer renklilerle birlikte yıkayınız

Ürün numarası:

317846

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.