Oral-B Pro 8900 D36 Elektrikli Diş Fırçası

1.199,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • 48000 devir
  • Bluetooth durumu ekranı
  • Basınç sensörü
  • Seyahat çantası

Oral-B Pro 8900 D36 Elektrikli Diş Fırçası

Sipariş Numarası 496957

3D üstün hareket:

Profesyonellerden ilham alınarak tasarlanmış fırça başlığı her dişi sarar ve dinamik 3 boyutlu hareket ile salınım, dönme ve titreşim yaparak her dişe uyum sağlar ve sıradan manuel diş fırçasına göre daha fazla plak temizler.

Oral-B Pro 8900 Mod ve Özellikler:

Oral-b kişisel ağız bakım ihtiyacınıza uyması için diş fırçası başlıklarında bir çok çeşit sunar. Oral - B şarjlı diş fırçası her dilediğinizde ihtiyacınıza göre seçebilmeniz için bir çok başlık seçeneğiyle uyumludur.

Pro 8900 Smartseries İçeriği

Kablosuz SmartGuide: Fırçalama sonuçlarını ağız bölgesi rehberi ve zamanlayıcısı ile takip edin.
Seyahat Çantası: Yanınızda taşımanız için idealdir.

1 Fırça gövdesiyle 6 farklı fırçalama çözümü:

Oral-B kişisel ağız bakım ihtiyaçlarınıza uyması için diş fırçası başlıklarında bir çok çeşit sunar. Oralb Pro 8900 SmartSeries şarjlı diş fırçası her dilediğinizde ihtiyacınıza göre seçebilmeniz için bir çok seçeneğiyle uyumludur.

Bluetooth ve Oral-B Uygulaması sayesinde Gerçek Zamanlı bilgilendirme

Pro 8900 SmartSeries şarjlı diş fırçası Bluetoot 4.0 bağlantısı sayesinde üstün plak temizliğinden emin olmanızı sağlar. Fırçalama alışkanlıklarınız ile ilgili eş zamanlı bilgi almak için Oral-B uygulaması akıllı telefonunuza indirerek diş fırçanızı telefonunuza bağlayın.Dişlerinizi fırçalarken, şarjlı fırçanızla sürekli bağlantıda olarak sıradan manuel diş fırçasına göre üstün' temizlik sağlandığından emin olun.

Ürün numarası:

496957

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.