Motifli Çocuk Ayakkabı Bağcığı

29,95TL -% 10
26,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Tek renk spor ayakkabıları canlandırmak için ideal
  • Kısaltmak için sadece uçlarını eşit şekilde kesin ve düğümleyerek emniyete alın
  • 25 ila 35 numaralar arası ayakkabılar için uygun
  • 120 cm uzunluğunda

Motifli Çocuk Ayakkabı Bağcığı

Sipariş Numarası 371741
Çok küçük bir detay olsa da son derece havalıdır: Çocuk ayakkabıları için iki renkli bağcığın uç kısımları "POWER" yazıları ile süslenmiştir ve tek renk ayakkabılara yepyeni bir görünüm kazandırır. Yaklaşık 120 santimetrelik uzunluğu ile 25 ila 35 numara arası ayakkabılar için uygundur ve uzunluğu problemsiz şekilde ayarlanabilir: sadece uç kısımlarından eşit şekilde kesin, düğüm ile güvenli hale getirir – bitti.

Renk

Beyaz »POWER« yazılı lacivert-mavi-açık mavi

Malzeme

100 olyester

Ölçüler

20 cm

Kullanım Uyarıları

Kısaltmak için sadece uçlarını eşit şekilde kesin ve düğümleyerek emniyete alın – 25 ila 35 numaralar arası ayakkabılar için uygun
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Yıkama
Maksimum 30°C'de narin yıkama
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Ütüleme
Ütülemeyiniz

Diğer yıkama talimatları:

Çamaşır filesi kullanınız
Yıkadıktan sonra çekerek formunu düzeltiniz

Ürün numarası:

371741

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.