Modern Tasarımlı Konsol Sehpa

2.699,00TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Gönderim ücreti: ücretsiz kargo
  • 1 adet basılarak açılan çekmece ve 2 adet yukarı açılan bölme
  • Yazı masası olarak da kullanılabilir
  • Gövde, ön parçalar ve paneller melamin reçine kaplı ahşap esaslı panel
  • Almanya'da üretilmiştir.

Modern Tasarımlı Konsol Sehpa

Sipariş Numarası 398555
Modern, ince tasarımlı konsol sehpa çalışma masasının yanı sıra yatak odasında veya girişte de güzel bir detay oluşturur. Orta kısımda rahat şekilde basılarak açılan bir çekmeceye sahiptir ve masa plakasının altında, örneğin mektuplar için, iki adet yukarıya açılan bölme bulunur. Şık bir yan sehpa görevi görebilir, ancak klasik bir yazı masası olarak da kullanılabilir. Mobilya, Almanya'da üretilmiştir ve gövdesi, ön kısmı ve panelleri gibi melamin reçine kaplamalı ahşap esaslı panellerden üretilmiştir. Sağlam iskeleti ve tutacakları toz kaplamalı metaldendir.

Renk

Beyaz

Malzeme

Gövde, ön parçalar ve kapaklar melamin reçine kaplı ahşap esaslı panel
İskelet ve tutacak metal, toz kaplama

Ölçüler

G x Y x D yaklaşık 120 x 78,6 x 55,3 cm
Üst bölme yaklaşık 25,4 x 50,6 cm
Çekmecenin içi yaklaşık 59,6 x 43,6 cm

İçerik/Aksesuar

Zemin koruyucular, duvar sabitleyici, montaj malzemeleri ve talimatları dahildir

Taşıma Kuvveti

Üst yüzey maks. 40 kg
Çekmece maks. 5 kg
Üst bölme maks. 15 kg

Teknik Detaylar

2 adet tutacaklı kapak ve ortada 1 adet basılarak açılan çekmece

Diğer Uyarılar

Ürün 2 paket halinde demonte olarak teslim edilir
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

398555

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.