Schließen

Meyve Sıkacağı

24,95TL
  • Şu anda mevcut değil
  • Büyük meyve suyu kabı 2 adet dökme ağızlı ve saplıdır
  • Dönmeye karşı emniyet parçalıdır; sıkarken sıkacakla birlikte dönmez
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir

Meyve Sıkacağı

Sipariş Numarası 305460
Bu kaliteli 18/10 paslanmaz çelik meyve sıkacağı her mutfakta olması gereken bir klasiktir! Taze sıkılmış meyve suyu dökülmeden büyük kapta toplanır ve iki dökme ağızı ve sapı sayesinde istediğiniz yere aktarılabilir.

Kolay Kullanım

Kullanışlı sıkacak dönmeye karşı pratik emniyet parçalıdır. Bu sayede parçanın sıkarken dönmesini engeller ve meyveleri hızlı bir şekilde sıkmanızı sağlar. Meyve sıkacağını kullandıktan sonra ılık suyla ya da bulaşık makinesinde kolayca yıkayabilirsiniz.

Renk:

Gümüş rengi
Sıkacak ve kap son derece parlak
Kabın dışı mat

Malzeme:

18/10 paslanmaz çelik

Ölçüler:

Kap çapı sap hariç yaklaşık 13 cm, saplı dahil yaklaşık 16,8 cm
Toplam yükseklik yaklaşık 12,5 cm

Dolum kapasitesi:

Yaklaşık 275 ml

Ağırlık:

Kap yaklaşık 120 g
Sıkacak yaklaşık 125 g
Uzun ömürlü özel çelik: paslanmaz, kolay temizlenir, şeklini korur ve ısıya dayanıklıdır.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

305460

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.