Schließen

Metal İskeletli Döşemeli Sandalye

1.499,00TL -% 33
999,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Kaliteli, toz kaplamalı metalden kızak formunda modern iskelet
  • Rahat kolçaklar ve sırt
  • Yüksek oturma konforu için döşemeli oturma alanı
  • Yeşil-mavi kaliteli kılıf

Metal İskeletli Döşemeli Sandalye

Sipariş Numarası 398545
Bu zarif kavisli sandalye, kızak formundaki kaliteli toz kaplama metalden modern iskeleti ile evinizde güzel bir detay oluşturur. Yumuşak döşemeli oturma alanı yüksek oturma konforu sağlar, rahat kol ve sırt kısmı ile konforu tamamlanır. Sandalye kaliteli şekilde kaplanmıştır, yeşil ve yeşil-mavi renkleri mevcuttur.

Renk

Kılıf yeşil-mavi
İskelet mat beyaz

Malzeme

Kılıf %100 polyester
İskelet metal, toz kaplama

Ölçüler

G x Y x D yaklaşık 57 x 79,5 x 57 cm
Oturma yüksekliği yaklaşık 46 cm
Oturma derinliği yaklaşık 42,5 cm
Oturma genişliği 40 cm
Sırt yüksekliği yaklaşık 38 cm

İçerik/Aksesuar

Zemin koruyucular, montaj malzemesi ve talimatları dahildir

Taşıma Kuvveti

Maks. 120 kg

Diğer Uyarılar

Ürün 1 paket halinde demonte olarak teslim edilir
Döşeme mobilyalarımız için çok dayanıklı kumaş kılıflarımız bulunur, en az 20.000 defa aşınma döngüsüne dayanıklıdırlar. Aşınma döngüsü bir kumaşın aşınma direncini verir: ne kadar yüksekse o kadar iyi. 15.000 standart ev kullanımına karşılık geliyor; 20.000 ise açık hava için bulunuyor.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

398545

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.