Schließen

Meşe Duvar Rafı

1.290,00TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • 5 farklı raf tabanı
  • FSC® sertifikalı masif meşe ahşabından duvar çivileri
  • FSC® sertifikalı meşe kaplamalı MDF’den raf tabanları
  • Mat siyah metal kirişli raf tabanları - yüksekliği farklı şekilde ayarlanabilir
  • Masif meşe ayaklar
  • Birçok değişken duvar rafının yan yana yerleştirilmesi sırasında aradaki boşluklar da raf tabanları ile donatılır

Meşe Duvar Rafı

Sipariş Numarası 363657
Duvar rafları çift kat pratiktir; çünkü saklama alanı sunarken, aynı anda alan tasarrufu sağlar.
Bu şık versiyon İskandinav saflığını sergiler. Raf, beş adet yüksekliği ayarlanabilen, zarif mat siyah metal taşıyıcılı meşe kaplamalı raf tabanları ve FSC® sertifikalı masif meşe ahşabından duvar çivilerine sahiptir. Son derece pratik: Birçok duvar rafının yan yana yerleştirilmesi sırasında aradaki boşluklar da raf tabanları ile donatılır.

Renk:

Meşe doğal renk
Metal taşıyıcılar mat siyah

Malzeme:

Duvar çivileri FSC® sertifikalı masif meşe ahşabından
Raf tabanları FSC® sertifikalı meşe kaplamalı MDF
Taşıyıcılar toz kaplama çelik

Ölçüler:

G x Y x D yaklaşık 75,5 x 190 x 25 cm
Raf tabanlarının her biri yaklaşık 66 x 25 x 1,5 cm
Çubukların her biri yaklaşık 4,5 x 187 x 2 cm

Ağırlık:

Yaklaşık 16 kg

Taşıma kuvveti:

Raf tabanlarının her biri maks. 5 kg

Aksesuar:

Duvar sabitlemesi, montaj malzemeleri ve talimatları dahildir

Uyarı:

Ürün 1 paket halinde demonte şekilde teslim edilir.
Müşteri servisi dahil
Tchibo’nun DOĞA DOSTU logosu, ürünlerin tamamen ya da kısmen sürdürülebilir kaynaklardan elde edildiğini gösterir. Bu ürünleri alarak çevreye karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmek için bir adım daha atmış oluruz. Sürdürülebilirlik sayfamızı keşfedin. www.tchibo.com.tr/dogadostu
Ormanlar eşi bulunmazdır. İklime etki ediyorlar ve hayvanlar ile insanlar için bir barınak oluşturuyorlar. Onları korumak için FSC® sertifikalı ahşaptan üretilmiş ürünlerimiz DOĞA DOSTU.

FSC®'nin (Forest Stewardship Council®) katı kuralları, ağaçtan hazır ürüne kadar, sorumluluk sahibi bir ormancılığı garanti ediyor.
Böylelikle ormanların biyolojik çeşitliliğinin korunduğuna güvenebilirsiniz. Orman işçilerinin hakları verilirken, aynı zamanda güvenli çalışma koşulları da sağlanıyor. Bu, detaylarına kadar inen bir sürdürülebilirlik.

Ürün numarası:

363657

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.