Schließen

Meşe Desenli Tekerlekli Komodin

349,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • En sevilen İskandinav koleksiyonumuzdan bir parça
  • Net, kuzeyli tasarım
  • 4 adet tekerlekli, ikisi ayarlanabilir
  • MADE IN GERMANY

Meşe Desenli Tekerlekli Komodin

Sipariş Numarası 384580
En sevilen İskandinav mobilya koleksiyonumuzda komodinlere de yer var, çünkü komodinler de bu dünyada şıklık sunabiliyor.

4 tekerlekli
Komodin net ve kuzeyli tasarımdadır ve dört adet tekerleği vardır. Bunlardan 2 tanesi eğer harekt etmesi istenmiyorsa sabitlenebilir. Açık üst yüzeylerinde yatağın kenarında neyin el altında durmasını istiyorsanız, onun için yer vardır.

Yüksek kaliteli işçilik 
Uzun ömürlü komodin Alman malıdır ve yüksek kaliteli işçiliği ile etkiler. Kenarları plastikten olup yıpranmaya ve darbelere karşı dayanıklıdır, ahşap rengi gövdesi ile yatak odasında doğal ve sıcak bir hava yaratır.

Renk

Gövde meşe desenli
Zemin mat beyaz
Tekerlekler siyah

Malzeme

Melamin kaplama ahşap plaka
Tekerlekler plastik

Ölçüler

En x Boy x Der. yak. 50 x 55,5 x 38 cm

İçerik/Aksesuar

Montaj malzemesi ve kılavuzu dahil

Taşıma Kuvveti

Üst plaka maks. 15 kg
Zemin maks. 10 kg
Alt zemin maks. 15 kg

Diğer Uyarılar

Ürün demonte halde teslim edilir
Teslimat 1 parça halinde
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

384580

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.