Schließen

Mavi Organik Pamuklu Kısa Kollu Gömlek

106,95TL -% 39
64,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Kent yakalı
  • Modern Fit kesim
  • Konfeksiyon yıkama: hafif eskitilmiş görünüm
  • Göğüs cepli
  • Yuvarlak etek ucu
  • Organik pamuktan

Mavi Organik Pamuklu Kısa Kollu Gömlek

Sipariş Numarası 355345
Kısa gömlek, günlük bir görünüm kazandıran kareli bir desene sahiptir. Cilt dostu saf organik pamuktan üretilmiştir, yüksek giyim konforu sunar. Kent yakası, yuvarlak etek ucu ve göğüs cebi bulunur. Modern Fit kesimlidir ve yeterli hareket özgürlüğü vererek bele hafifçe oturur.

Konfeksiyon yıkama sayesinde hoş ve yumuşak

Gömlek konfeksiyon yıkama işleminden geçmiştir. Özel yıkama işlemi gömleğe hoş ve yumuşak bir doku ve hafif eskitilmiş bir görünüm kazandırır.

Renk:

Açık mavi-lacivert-mavi-beyaz kareli

Malzeme:

%100 pamuklu (organik tarımdan)

Ölçüler:

Toplam uzunluk yaklaşık 80 cm
Tchibo'nun yeni DOĞA DOSTU logosu, ürünlerin tamamen ya da kısmen sürdürülebilir kaynaklardan elde edildiğini gösterir. Bu ürünleri alarak çevreye karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmek için bir adım daha atmış oluruz. Sürdürülebilirlik sayfamızı keşfedin: www.tchibo.com.tr/dogadostu
Konfeksiyon yıkama, hazır bir konfeksiyonun imalatından sonra yapılan özel bir yıkama işlemidir. Bu, üründe hafifçe eskitilmiş bir görünüme, hoş yumuşak bir dokuya ve çekme riskinin azalmasını sağlar.
Ütüleme
Maximum 150°C'de ütülenmelidir
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Yıkama
Maksimum 40°C'de normal yıkama

Diğer yıkama talimatları:

Renkli yıkama deterjanı
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

355345

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.