Makyaj Duvar Aynası

70,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Yer kaplamadan katlanabilir
  • 2 tarafı farklı gösterir; normal ayna ve 3 kat büyük gösteren ayna

Makyaj Duvar Aynası

Sipariş Numarası 317501
Duvara monte edilen makyaj aynası esnek eklemleri sayesinde istediğiniz yöne kolayca çekilebilir. Kullanılmadığında yer kaplamayacak şekilde katlanabilir. Normal ayna ve 3 kat büyük gösteren yüzeylidir. Paslanmaz kromlaştırılmış metali aynaya şık bir görünüm kazandırır.

Ölçüler:

Normal ayna çapı yaklaşık 15 cm
3 kat büyük gösteren yüzey çapı 15 cm
Toplam uzunluk yaklaşık 35 cm (açık konumda)
Toplam yükseklik yaklaşık 26 cm
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

317501

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.