LED Pandül Lamba »Bambu Örgülü«

999,00TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Pille çalışır – kablosuz esnek şekilde asılabilir
  • Zamanlama fonksiyonlu: Yak. 6 saat sonra otomatik kapanma, yak. 18 saat sonra yeniden otomatik açılma
  • 5 metrelik ekstra uzun şarj kablosuyla pili kolayca şarj edilebilir
  • Sabit, entregre LEDLer - ışık rengi sıcak beyaz

LED Pandül Lamba »Bambu Örgülü«

Sipariş Numarası 384855
Doğru ışık doğru atmosferi getirir– bu şık LED pandül lamba doğal bambu örgüsü ile çok şıktır. Uzun ömrlü lityum iyon pili ile istediğiniz yere asılabilir– bahçe veya teras için ideal.

Sıcak beyaz ışık
Sabitlenmiş entegre LED'leri çevresini sıcak beyaz ışıkla doldurur ve zamanlama fonksiyonu ile lamba 6 saat çalıştıktan sonra otomatik olarak kapanır ve 18 saat sonra kendiliğinden açılır. Şarj göstergeli ışıkları ile ürün size ne zaman şarj edilmesi gerekiğini bildirir.

Renk

Lamba dış kısmı doğal bambu rengi
Dış çevresi, kablo ve baldaken siyah
LED platinin örtüsü saydam beyaz

Malzeme

Lamba dış kısmı bambu
Dış çevre, kablo ve baldaken plastik

Ölçüler

Yükseklik yak. 45 cm, Ø yak. 60 cm
Baldaken yükseklik yak. 7 cm, Ø yak. 9 cm
Uzunluk bağlantı kablosu yak. 50 cm
Uzunluk şarj kablosu yak. 5 m

İçerik/Aksesuar

Şarj kablosu, adaptör, sabitlenmiş lityum iyon pil, s kancası ve kullanım kılavuzu dahil

Güç

6 Watt

Pil/Akü Çalışma Süresi

Yak. 8 saat

Daha fazla ürün bilgisi indirin

Lityum iyon pillerin avantajları, hafıza efekti yaratmaması ve tamamen boşalmamış pillerin de şarj edilebilmesidir. Daha önceki konvansiyonel pil teknolojilerinde bu durum söz konusu değildi ve tam olarak şarj edilmemiş bir pilin şarj edilmesi, kapasite kaybına neden olurdu. Lityum iyon piller sabit bir pil kapasitesini garanti eder.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.
Garanti
Garanti
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg bu ürün için satın alma tarihinden itibaren 3 yıl boyunca garanti verir. Garanti süresi içinde, bütün malzeme veya üretim kusurlarını ücretsiz olarak onarırız. Garantinin verilmesinin ön koşulu, Tchibo‘dan veya yetkili bir Tchibo distribütöründen bir satın alma belgesinin sunulmasıdır. Bu garanti, AB, İsviçre ve Türkiye dahilinde geçerlidir. Garanti, yanlış kullanımdan veya aşınma parçalarının/tüketim malzemelerinin yıpranmasından kaynaklanan hasarları kapsamaz. Yasal garanti hakları bu garantiyle sınırlı değildir. Diğer şartlar kullanım talimatlarında bulunmaktadır.

Ürün numarası:

384855

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.