LED Outdoor Yer Lambası

699,95TL -% 21
549,95TL
  • Şu anda mevcut değil
  • Batarya ile çalışır – kablosuz, esnek şekilde yerleştirme
  • Dış mekan için uygun
  • Sabit entegre LED modüllü – ışık rengi sıcak beyaz
  • Abajur açma/kapama düğmeli

LED Outdoor Yer Lambası

Sipariş Numarası 384852
Tıpkı gerçek bir oturma odası gibi yeşillikler içerisindeki oturma odanız da doğru ışığa ihtiyaç duyar – ışık her zaman çok özel bir atmosfer sağlar: bahçede, balkonda ve terasta. Bunun için LED outdoor yer lambası son derece esnektir: uzun ömürlü lityum iyon bir bataryaya sahiptir ve hoş, sıcak beyaz ışığının nerede olmasını istiyorsanız oraya yerleştirebilirsiniz. Zemin koruyuculu alt kısmı sayesinde hassas yüzeylere de yerleştirilebilir. Açma/kapama düğmesi doğrudan abajurun üzerindedir, şarj kontrol lambası bahçe lambasının ne zaman tekrar şarj edilmesi gerektiğini gösterir – ve Direct-Drive sayesinde aniden kesildiği için karanlıkta kalmazsınız. Ekstra uzun şarj kablosu da yanında bulunur.

Renk

Abajur beyaz, buzlu Lamba ayağı gri Kablo şeffaf

Malzeme

Abajur polietilen Sap ve ayak metal, galvanize ve toz kaplama

Ölçüler

Toplam uzunluk yaklaşık 37,5 cm, çap 30 cm
Ayak çapı yaklaşık 28 cm, yükseklik yaklaşık 3,5 cm Kablo uzunluğu yaklaşık 5 m

İçerik/Aksesuar

Şarj kablolu AC adaptörü, lityum iyon batarya (sabit monte) ve kullanma kılavuzu dahildir

Güç

2,4 Watt

Pil/Akü Çalışma Süresi

Dolu batarya ile çalışma süresi yakl. 4 saat

Daha fazla ürün bilgisi indirin

Lityum iyon pillerin avantajları, hafıza efekti yaratmaması ve tamamen boşalmamış pillerin de şarj edilebilmesidir. Daha önceki konvansiyonel pil teknolojilerinde bu durum söz konusu değildi ve tam olarak şarj edilmemiş bir pilin şarj edilmesi, kapasite kaybına neden olurdu. Lityum iyon piller sabit bir pil kapasitesini garanti eder.
Garanti
Garanti
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg bu ürün için satın alma tarihinden itibaren 3 yıl boyunca garanti verir. Garanti süresi içinde, bütün malzeme veya üretim kusurlarını ücretsiz olarak onarırız. Garantinin verilmesinin ön koşulu, Tchibo‘dan veya yetkili bir Tchibo distribütöründen bir satın alma belgesinin sunulmasıdır. Bu garanti, AB, İsviçre ve Türkiye dahilinde geçerlidir. Garanti, yanlış kullanımdan veya aşınma parçalarının/tüketim malzemelerinin yıpranmasından kaynaklanan hasarları kapsamaz. Yasal garanti hakları bu garantiyle sınırlı değildir. Diğer şartlar kullanım talimatlarında bulunmaktadır.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

384852

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.