Schließen

LED Outdoor Fener

299,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Bahçede etkileyici bir hava için
  • Dış mekan için uygun
  • Pille çalışır (2 adet pil dahil): esnek şekilde yerleştirilebilir
  • Titreşim efektli sabit entegre LED'li mum taklidi – ışık rengi sıcak beyaz
  • Zamanlayıcı fonksiyonu: yaklaşık 6 saat sonra otomatik olarak kapanı – yaklaşık 18 saat sonra otomatik olarak tekrar açılır

LED Outdoor Fener

Sipariş Numarası 373615
Tıpkı bu LED dış mekan feneri gibi uygun bir aydınlatma ile dışarıda biraz daha kalmak istersiniz. Dış mekan için uygun olan ışık bahçede etkileyici bir hava yaratır ve pille elektrik sağladığı için her yere yerleştirilebilir.

Gerçek mum ışığı yerine
Son derece etkileyici ışık titreşim efekti ile son derece gerçekçidir: Mükemmel bir şekilde mumu taklit eder ve sıcak beyaz LED ışığı gerçek bir mum ışığının yerine geçer. Zamanlayıcı fonksiyonu yaklaşık altı dakika sonra otomatik olarak kapanır ve 18 saat sonra tekrar açılır. Işık zemin koruyuculu bir ayak yüzeyine sahiptir ve abajurun dış kısmındaki bir düğme ile açılıp kapatılabilir.

Renk

Gövde kırçıllı kahverengi
Mum krem rengi

Malzeme

Gövde metal
Tutacak polyrattan

Ölçüler

Gövde yüksekliği yaklaşık 43 cm, çap yaklaşık 20 cm
Mum yüksekliği yaklaşık 15 cm, çap yaklaşık 7,5 cm

İçerik/Aksesuar

2 adet LR06 pil ve kullanma talimatı dahildir

Pil/Akü Çalışma Süresi

Yaklaşık 230 saat
Garanti
Garanti
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg bu ürün için satın alma tarihinden itibaren 3 yıl boyunca garanti verir. Garanti süresi içinde, bütün malzeme veya üretim kusurlarını ücretsiz olarak onarırız. Garantinin verilmesinin ön koşulu, Tchibo‘dan veya yetkili bir Tchibo distribütöründen bir satın alma belgesinin sunulmasıdır. Bu garanti, AB, İsviçre ve Türkiye dahilinde geçerlidir. Garanti, yanlış kullanımdan veya aşınma parçalarının/tüketim malzemelerinin yıpranmasından kaynaklanan hasarları kapsamaz. Yasal garanti hakları bu garantiyle sınırlı değildir. Diğer şartlar kullanım talimatlarında bulunmaktadır.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

373615

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.