LED Işık Zinciri

44,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Sıcak beyaz ışık veren LED’li
  • 10 adet kumaş küreden oluşmaktadır

LED Işık Zinciri

Sipariş Numarası 309593
LED’li ışık zinciri 10 adet yumak görünümlü kumaş kürelidir. Sıcak beyaz ışık veren harika bir dekorasyon ürünüdür ve keyif verici ışıklandırma sağlar. Son küre bağlantı kablolu ve askı deliklidir; bu sayede kolayca asılabilir. LED ışık zinciri iç mekan kullanımı için uygundur.

Renk:

Beyaz

Ölçüler:

Her bir kürenin çapı yaklaşık 6,5 cm
Bağlantı kablosu uzunluğu yaklaşık 5 m
Küreler arası mesafe yaklaşık 25 cm
Işık zincirinin uzunluğu yaklaşık 2,5 m

Daha fazla ürün bilgisi indirin

TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

309593

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.