Lavabo Altı Dolabı

999,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Ahşap iskeletli ve havlu askılı dolap
  • Her iki tarafta da havlu askısı
  • 1 raf tabanı
  • Almanya'da üretilmiştir.

Lavabo Altı Dolabı

Sipariş Numarası 394179
Net çizgileri ve modern, Asya dokunuşlu tasarımı ile şık lavabo altı dolabı banyonuzda hemen dikkat çeker – ve banyoda asla yeterli gelmeyen görünmez bir saklama alanı sunar. Konforlu şekilde basılarak açılan tutacaksız kapaklarının arkasındaki bir raf tabanı bölmeyi ayrırır ve böylece örneğin el havluları veya temizlik malzemeleri için alan sağlar. Solda ve sağda birer havlu askısı bulunur, bu sayede el havluları kullanım için daima elinizin altındadır.

Kaliteli işçilik
Banyo mobilyası Almanya'da üretilmiştir ve darbeye dayanıklı, sağlam plastik kenarları son derece uzun ömürlüdür. Masif dişbudak ahşabı iskeleti sağlam bir duruş sağlar – ve aynı zamanda sıcak, doğal bir detay oluşturur. Sifon kesimi tüm standart lavabolar için uygundur.

Renk

Gövde ve askı beyaz
İskelet doğal dişbudak rengi

Malzeme

Gövde melamin reçine kaplamalı ahşap panel
İskelet masif dişbudak ahşabı, boyalı
Askı çelik, toz kaplamalı

Ölçüler

G x Y x D yaklaşık 60 x 49,5 x 40 cm

İçerik/Aksesuar

Zemin koruyucular, montaj malzemeleri ve talimatları dahildir

Taşıma Kuvveti

Baş plakasının taşıma kuvveti maks. 20 kg
Raf tabanı ve havlu askısı maks. 5 kg
Alt taban maks. 8 kg

Diğer Uyarılar

Ürün 1 paket halinde demonte olarak teslim edilir
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

394179

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.