Kuvars Erkek Saati

599,95TL -% 41
349,95TL
  • Şu anda mevcut değil
  • Gün, tarih ve 24 saat göstergeli
  • Paslanmaz çelikten
  • Kuvars mekanizmalı
  • Krom kullanılmadan tabaklanmış deri kayış

Kuvars Erkek Saati

Sipariş Numarası 602492
Stil zamanı: Paslanmaz çelik kuvars erkek saati her kıyafet için mükemmel tamamlıcıdır. Krom kullanılmadan tabaklanan deri kayışı kesmez ve el bileğine son derece rahat bir şekilde oturur – ve aynı zamanda gerçekten cool görünür. Kol saatinin endüstriyel stilden ilham alan tasarımı, ister özel bir durum ister sadece günlük kullanım için takım elbise ve kravatın yanı sıra jean ve kazak ile de uyumludur. Kıyafetiniz ne olursa olsun: Kuvars mekanizma günü, tarihi ve 24 saati güvenilir bir şekilde gösterir.

Renk

Gövde ve kilit antrasit
Kadran ve kayış kahverengi

Malzeme

Gövde ve kilit paslanmaz çelik, kaplamalı
Kayış %100 krom kullanılmadan tabaklanmış deri
Mineral cam

Ölçüler

Gövde çapı yaklaşık 4,5 cm, cam dahil yükseklik yaklaşık 1 cm
Kayışın toplam uzunluğu yaklaşık 23 cm, genişlik yaklaşık 2 cm

İçerik/Aksesuar

Pil ve kullanma talimatı dahildir

Teknik Detaylar

5 bara kadar su geçirmez
Garanti
Garanti
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg bu ürün için satın alma tarihinden itibaren 3 yıl boyunca garanti verir. Garanti süresi içinde, bütün malzeme veya üretim kusurlarını ücretsiz olarak onarırız. Garantinin verilmesinin ön koşulu, Tchibo‘dan veya yetkili bir Tchibo distribütöründen bir satın alma belgesinin sunulmasıdır. Bu garanti, AB, İsviçre ve Türkiye dahilinde geçerlidir. Garanti, yanlış kullanımdan veya aşınma parçalarının/tüketim malzemelerinin yıpranmasından kaynaklanan hasarları kapsamaz. Yasal garanti hakları bu garantiyle sınırlı değildir. Diğer şartlar kullanım talimatlarında bulunmaktadır.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

602492

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.