Kuvars Erkek Kol Saati

599,95TL -% 33
399,95TL
  • Şu anda mevcut değil
  • Kronograf
  • Paslanmaz çelikten
  • Kuvars mekanizma
  • Çizilmez mineral cam

Kuvars Erkek Kol Saati

Sipariş Numarası 602493
Paslanmaz çelik kuvars erkek saatini hiç çıkarmak istemeyeceksiniz. Kuvars mekanizması saati güvenilir bir şekilde gösterir, gümüş rengi kayışı ve gövdesi her kıyafetle şık bir şekilde kombine edilebilir. Zamana daha fazla değer vermek ve her zaman bakış açımızda tutabilmek için, saat bir kronograf ile donatılmıştır – böylece zaman aralıkları ölçülebilir ve zaman durdurulabilir. Bunun dışında kol saati düşmeye karşı da dayanıklıdır; çünkü çizilmeyen mineral cam onu ​​dirençli ve sağlam kılar. Saat beş bara kadar su geçirmez.

Renk

Kayış ve gövde gümüş rengi
Kadran mavi

Malzeme

Gövde, taç ve bant paslanmaz çelik
Mineral cam

Ölçüler

Gövde çapı yaklaşık 4,5 cm, cam dahil yükseklik yaklaşık 1 cm
Kayışın toplam uzunluğu yaklaşık 23 cm, genişliği yaklaşık 2,5 cm

İçerik/Aksesuar

Piller ve kullanma talimatı dahildir

Teknik Detaylar

5 bara kadar su geçirmez

Daha fazla ürün bilgisi indirin

Garanti
Garanti
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg bu ürün için satın alma tarihinden itibaren 3 yıl boyunca garanti verir. Garanti süresi içinde, bütün malzeme veya üretim kusurlarını ücretsiz olarak onarırız. Garantinin verilmesinin ön koşulu, Tchibo‘dan veya yetkili bir Tchibo distribütöründen bir satın alma belgesinin sunulmasıdır. Bu garanti, AB, İsviçre ve Türkiye dahilinde geçerlidir. Garanti, yanlış kullanımdan veya aşınma parçalarının/tüketim malzemelerinin yıpranmasından kaynaklanan hasarları kapsamaz. Yasal garanti hakları bu garantiyle sınırlı değildir. Diğer şartlar kullanım talimatlarında bulunmaktadır.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

602493

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.