Kuşgözü İşlemeli Çizgili Bluz

149,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Saf pamuktan yapılmış yumuşak, akıcı dokuma kalitesi
  • Organik pamuktan üretilmiştir
  • Dekoratif delik işlemeli ve dalgalı kenarlı etek ucu
  • V yakalı, dekoratif kurdeleli ve ince işlemeli yuvarlak yaka
  • Küçük toplama ile arka boyunduruk

Kuşgözü İşlemeli Çizgili Bluz

Sipariş Numarası 375051
Romantizm dokunuşu ve bol yaz hafifliği: Bu bluz saf organik pamuktan yapılmıştır ve yumuşak, akıcı dokumasıyla cilt üzerinde özellikle hoştur. V yakasında dekoratif bir kurdeleye ve dalgalı kenarda da görülebilen ince delik işlemeye sahiptir.

Kadınsı bir silüet için

Bluzun uzun balon kollu, dar manşetli ve düğmeli, arka robası hafif büzgülü. Hafifçe özel kesim, kadınsı silüeti vurgular, 44/46 bedenden itibaren üst kısım da göğüs dartlarıyla yapılır.

Kalıp

Bol kalıp

Renk

kırmızı ve beyaz çizgili

Malzeme

%100 pamuk (organik tarımdan)

Boyutlar

Arka uzunluk yakl. 67 cm
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Ütüleme
En fazla 110°C'de ütüleyin
Yıkama
Maksimum 40°C'de narin yıkama
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız

Diğer yıkama talimatları:

Benzer renklerle yıkayınız
Ters yüz şekilde yıkayınız ve ütüleyiniz
sym437
Made with Organically Grown Cotton Zertifiziert durch CU 809415 Certified by CU 809 415
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

375051

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.