Kurabiye kalıbı seti

64,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • 6 klasik yıl başı deseni
  • Sette şunlar bulunur: Noel baba, yıldız, baston şeker, çam ağacı küresi, mantar ve ren geyiği
  • Yüksek kalite paslanma çelik 18/10, asil altın görünümlü
  • Tarifler dahil

Kurabiye kalıbı seti

Sipariş Numarası 380679
Bu kurabiyeler her yıl başı akşamı kahvesinin yanında iyi gider, çünkü bu altı parçalı setin her bir kalıbı çok şirindir. Noel baba, yıldız, baston şeker, çam ağacı küresi, mantar ve ren geyiği şeklindeki kalıplardan ve tariften oluşan setle kurabiye pişirmek ve süslemek çok zevklidir.

Küçük yıl başı tavsiyesi
Kurabiye kalıpları yıl başında hediye etmek için veya direkt ağaca asmak için idealdir. Bir ağaç süsü olarak idealdir, çünkü kaliteli paslanmaz çeliktendir ve asil bir altın görünümüne sahiptir.

Renk

Altın rengi

Malzeme

Paslanmaz çelik 18/10, PVD kaplamalı

Ölçüler

Noel baba ve çam ağacı küresi her biri yak. 7 x 8,5 cm
Yıldız yak. 9 x 8,5 cm
Baston şeker yak. 5 x 9 cm
Mantar yak. 8 x 8,5 cm
Ren geyiği yak. 6 x 8,5 cm
Yükseklik her biri yak. 2 cm

İçerik/Aksesuar

Tarif ve kullanım kılavuzu dahil
Yüksek seviyede rafine etme - yenilikçi, titanyum esaslı PVD (fiziksel buhar birikimi) kaplaması ince, ancak sert bir kaplama oluşturmak için vakum altında buharla ürünlerin rafine edilmesi için kullanılır. Sonuç: kaliteli çatal bıçak takımları, çanaklar, rendeler ve bıçaklar veya dekoratif peçete halkaları gibi pratik mutfak eşyaları zarif ve yoğun renkli bir görünüm kazanır! Ürünler %100 gıdaya uygundur ve bulaşık makinesinde kısıtlama olmaksızın yıkanabilir.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

380679

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.