Küçük Lastik Ördek

109,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Küvet için mükemmel oyun arkadaşı
  • %100 doğal kauçuktan yapılmıştır
  • Özellikle yumuşak
  • BPA içermez - ftalat ve PVC içermez

Küçük Lastik Ördek

Sipariş Numarası 387554
Bu sevimli banyo ördeği ile banyo yapmak gerçek bir zevke dönüşüyor. İçinde su birikmeyecek şekilde tasarlanmıştır ve bu nedenle ördek yüzme suyunun üzerinde her zaman mutlu bir şekilde yüzebilir. Ayrıca banyo ördeği özellikle yumuşak ve BPA içermeyen doğal kauçuktan yapılmıştır. Bu aynı zamanda çok elastik ve yırtılmaya karşı dayanıklı olmasını sağlar, böylece genç ve yaşlı bu yüzme arkadaşının uzun süre keyfini çıkarabilir. Ve eğer ördek kirlenirse: Malzeme kaynatılabilir.

Renk

Yeşil

Malzeme

Doğal lateks

Boyutlar

G x Y x D yakl. 9x9x7 cm

Kullanım için talimatlar

Güvenlik notu: Oyuncağı parçalamayın. Her kullanımdan önce çeşitli parçalarından çekerek oyuncağın iyi durumda olduğunu kontrol edin. Oyuncakta herhangi bir çatlak veya başka değişiklik fark ederseniz, atılmalıdır.

Temizlik:

Oyuncak sadece ılık suda ve gerekirse yumuşak sabunla elde temizlenmelidir.

Diğer notlar:

Bu doğal bir malzeme olduğu için renk zamanla değişebilir ve kıvamı katılaşabilir.

Depolama talimatları

Kuru bir yerde saklayın

Uyarı notları

Doğal kauçuk kullanılarak yapılmıştır - alerjiye neden olabilir

Alerji önerisi

BPA içermez
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

387554

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.