Schließen

Krema Çalkalayıcı

99,95TL -% 10
89,95TL
  • Şu anda mevcut değil
  • 4 dekoratif nozul dahil
  • 1 dakikadan daha kısa sürede çırpılmış krema
  • Kapak ayrıca bir stand görevi görür ve nozulu saklamak için kullanılır
  • Esnek porsiyonlama için silikon şişe
  • Kremayı kapalı çalkalayıcıda 1 dakika kuvvetlice çalkalayın, sert kremayı porsiyonlayın - bitti

Krema Çalkalayıcı

Sipariş Numarası 375171
Karıştırmak yerine sallayın: Bu kremalı çalkalayıcı ile hiç vakit kaybetmeden krem şanti elde edersiniz. Krem kapalı çalkalayıcıda bir dakika çalkalanır - gerisini içindeki karıştırma topu halleder.

Sıkı çırpılmış krema, silikon şişeden tam olarak porsiyonlanabilir ve dekorasyon için dört farklı nozul da dahildir. Ve mutfaktaki küçük parçalar kendi başlarına gitmeyi sevdikleri için kapakta kalıcı bir yer buluyorlar. Kapağın kendisi de ayak olarak kullanılabilir.

Renk

Beyaz yarı şeffaf
Gri yarı şeffaf kapak
Nozullar ve ataşman açık mavi-yarı saydam
Karıştırma topu, gümüş-açık mavi

Malzeme

% 100 silikon şişe (SI)
Kapak% 100 polipropilen (PP)
Paslanmaz çelik karıştırma topu

İçindekiler / aksesuarlar

4 dekoratif nozul ve kullanım talimatları dahil

Ağırlık

Yaklaşık. 260 g

Kapasite

Yaklaşık. 200 ml
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

375171

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.